בית מזוזה מעוצב

האמן ברוך אוחיון יוצר ומעצב בתי מזוזות בעבודת יד ובאהבה גדולה. הדגמים הייחודים בגלריה ובקולקציה, מאופיינים בעיצוב ונראות מעל לזמן, למקום ולאופנה. בתוך כך, ממחישים מורשת הנאמנה לעצמה ותקועים בפתחו של כל בית בית כנסת והיכל. נתכבד האמן בזכות לעטר את קשת וילסון בכותל המערבי בדגם ייחודי פרי יצירתו. הקליקו כאן לצפייה בדגם

השראותיו ודימוייו של ברוך לעיצוב המזוזות הגיעו מתוך מחשבה בלתי פוסקת מהעולם המקראי והרוחני עד לכדי מוצר ממשי. בקולקציה תוכלו למצוא בתי מזוזות בדגמים מובהקים ומפושטים. את רצונו העז בלימוד התורה ופיצוח קושיותיה, ממחיש האמן ביצירת בתי מזוזה שהם שילוב של פליז וזכוכית, חומר הפליז מהווה את המסגרת והתבנית ואילו קלף המזוזה נראה מבעד למבחנת זכוכית או שפורפרת פרספקס חתום בפקק שעם השומר עליו מנזקי הזמן.

כאשר תציבו בית מזוזה מעוצב עם זכוכית תוכלו להתפעל גם ממראהו של הקלף ולקיים בהידור את הכתוב וּכְתַבְתָּם עַל מְזֻוזות בֵּיתֶךָ וּבִשְׁעָרֶיךָ:

האמן מתייחס לכל בית מזוזה כיצירה בפני עצמה ושכזאת, כל בית מזוזה זכה לשם ייחודי לו, המעניין הוא שהשמות לבתי המזוזות עלו תוך כדי התבוננות ביצירה לאחר סיומה ללא כל תכנון מראש.אנו רואים בבתי המזוזות יצירות אמנות של ממש, שכל אחת מהן מיועדת להגיע לבית המתאים לה. הבחירה שלכם בבית מזוזה מעוצב תהיה אף היא מתוך אינטואיציה ותגלה חיבור מהעולם הפנימי שלכם, כמו באמנות אמיתית, התבוננות עמוקה וממוקדת מעניקה נטבחים נוספים ומרגשים כל פעם מחדש.

המזוזות מעוצבות ומיוצרות מפליז הינו חומר הגלם בו האמן ברוך עושה שימוש, נחושת פליז הינו חומר גלם עתיק יומין עוד מימי קדם, חזק ועמיד. ומוזכר פעמיים בתורה כנחושת קלל, מלשון מלוטש או קלוי, צבעו זהב אך ניתן לעבדו לכדי גוונים שונים כמו בקולקציה שלפניכם. המראה העתיק שהתקבל הינו תוצר של תהליך חמצון היוצר גוון כהה. בליטוש מיוחד מגלים מחדש את הצבע המקורי להדגשת אלמנטים מסוימים. הפליז הינו סגסוגת של נחושת ואבץ בדומה לכסף הוא אינו מחליד. ברכישתכם בית מזוזה מחומר זה אתם מבטיחים לעצמכם בית מזוזה לדורות .

ניתן להזמין בתי מזוזות בגדלים שונים. לפי מידות קלף שונות. ובית מזוזה בעיצוב אישי.

להזמנות בטלפון 054-4908101 או בטופס ייעוץ והזמנה.

 

לתצוגה ובחירה בקולקציה נווטו עם חץ הגלריה

לייעוץ והזמנה מהקולקציה ובעיצוב והתאמה אישית

השאירו פרטים בטופס ואנו שבים במהרה. 

 
arrow&v
arrow&v

תודה על הבחירה ומילוי הטופס - אנו שבים במהרה לפרטים נוספים!